مشاوران دریا

اجاره سند برای وثیقه آزادی زندانی و متهم

شرایط اجاره سند چگونه است؟

اگر شما هم فرد متهم و یا زندانی دارید و به جستجوی سند برای ارائه به مراجع قضایی هستید، گروه مشاوران دریا با تیمی تخصصی و قوی در زمینه اجاره سند ملکی، با ارائه وثیقه ملکی معتبر خدمت گزار شما خواهد بود.

 

وقتی فردی نیاز به سند ملکی جهت ضمانت مخصوصاً در دادگاه‌ها داشته باشد اما سندی نداشته باشد، ممکن است با افراد و شرکت‌هایی برخورد کنند که در ازای دریافت مبلغی پول سند ملکی کارشناسی شده‌ای را در اختیار آنها قرار دهید

 

این کار فقط به اینجا ختم نخواهد شد؛ در برخی مواقع افراد ساده‌لوح با پرداخت مبالغ هنگفت و دریافت یک سند اجاره‌ای برای آزادی زندانی خود به دردسرهای فراوانی می‌خورند و پولی که بابت آن سند ملکی داده بودند نیز از بین می‌رود.

 

اما در برخی مواقع نیز افراد هوشیار و محتاط، پرداخت پول به این شرکت‌ها را با شرط انجام می‌دهند,به این شرط که ابتدا فرد زندانی آزاد شده و سپس پول پرداخت شود اما غافل از اینکه بعد از چند روز آزادی متهم، دادگاه به علت مشکل‌دار بودن سند با آن‌ها تماس می‌گیرد و آن‌ها را مجدداً احضار می‌کند.

 

بنابراین مراقب چنین کلاهبرداری‌های از جانب افراد باشید! لطفا قبل از انجام سپردن کار به هر شرکتی درخواست نمونه کار و نمونه آزادی زندانی داشته باشید.


گروه مشاوران دریا با رزومه موفق خود در این زمینه خدمتگزار شما خواهد بود .

 

تماس با ما

021-66278740
تماس با ما