مشاوران دریا

سند اجاره ای برای دادگاه و دادسرا

اجلره سند تک برگ

سند اجاره ای برای دادگاه و دادسرا

اجاره سند راه حلی ست که وقتی متهم و خانواده او به دادسرا احضار می شوند و دسترسی به وثیقه ندارند استفاده کنند.

بازپرس پرونده در مرحله تحقیقات برای تضمین حضور وی  قرار وثیقه صادر می کند. اگر متهم بخواهد برای اینکه از بازداشت موقت خود جلوگیری کند ,سند ملکی را به عنوان قرار وثیقه به دادسرا ارائه می دهد. اما ممکن است متهم  سند ملکی نداشته باشد که به دادگاه اراده دهدمی تواند از سند اجاره ای برای دادگاه و دادسرا استفاده کند.

اگر متهم و خانواده ش سندی نداشته باشد که به دادگاه ارائه دهد به موقتا بازداشتگاه فرستاده می شود و این موضوع که شخص در مرحله اتهام است و هنوز جرمی اثبات نشده است،که ممکن است باعث لطمات روحی و اجتماعی برای متهم و خانواده وی می شود.

سند اجاره ای برای دادگاه و دادسرا

یکی از راه کارهایی که می تواند از بازداشت متهم جلوگیری کند، ارایه سند است، که متهم یا خانواده وی در قبال مبلغی که به سندگذار یا وثیقه گذار پرداخت می کنند، سند را برای وثیقه  تهیه می کنند که سند اجاره ای گفته می شود.

ارزش سند در دادگاه برای وثیقه

اگر شما به سند اجاره ای برای آزادی زندانی نیاز دارید این مطلب برای شماست. اجاره وثیقه برای دادگاه برای آزادی زندانی یکی از راهکارهایی ست که اکثر مردم که گرفتار این مشکل هستند در این زمینه به دنبالش می گردند. برخی از زندانیان برای آزادی موقت خود از زندان به اجاره سند نیاز دارند. یک زندانی با وثیقه ای که ارزش آن را قاضی پرونده تعیین می کند می تواند طی موعد مقرری آزاد گردد. البته قرار وثیقه در صورتی صادر می گردد، که متهم نتواند ضمانت و کفیلی برای خود معرفی کند

اجاره سند برای دادسرا و دادگاه

  1. مهمترین سؤالی که در سند اجاره ای مطرح می شود این است که آیا ارائه سند اجاره ای به دادگاه جرم است یا خیر؟

اجاره سند زمانی موصوعیت پیدا خواهد کرد، که پرونده متهم در دادسرا است و هنوز کیفر خواست او صادر نشده است، هرچند در برخی اوقات نیز امکان دارد که قاضی دادگاه کیفری براساس ادله و مستندات در مرحله رسیدگی دادگاه و بعد از ارجاع پرونده از دادسرا به دادگاه برای متهم قرار وثیقه صادر نماید.
شاید برای شما هم پیش آمده باشد، زمانی که به دادسرا یا دادگاه می رویم با اشخاصی روبرو میشویم که در خصوص سند اجاره ای اقدام به بازاریابی می کنند، اما آیا سند اجاره ای  از این افراد متهم و خانواده وی را دچار مشکل می کند.

سنداجاره ای
سنداجاره ای

سند اجاره ای شامل چه مواردی است؟

اصطلاحا آنچه تحت عنوان اجاره سند در جامعه جا افتاده است.

 

سند اجاره ای در تهران
سند اجاره ای

لذا از نگاه قانونگذار نمی توان قرارداد اجاره سند را در معنای اصطلاحی قرارداد اجاره نامید. سند اجاره ای در واقع همان ملک اعم از تجاری، اداری، مسکونی، زراعی و الباقی کاربری های تعریف شده در قانون جهت معرفی به دادسرا و دادگاه به عنوان وثیقه آزادی زندانی و متهم است که در نتیجه آن متهم از زندان برای دفاع و تهیه دلایل و مدارک آزاد می گردد و یا محکوم علیه از زندان برای مدت محدودی به مرخصی می رود

از کجا سند برای زندانی تهیه کنیم؟ 

مسلما هر انسان عاقلی برای هر معامله ای به جایگاه و شخصیت حرفه ای و اعتبار اجتماعی و سوابق طرف معامله توجه بسیاری می نماید،

بنابراین عملی عاقلانه است که متهم یا خانواده یک زندانی از یک دلال سند و وثیقه برای آزادی متهم اجاره نکند.پس توصیه میشود  با تماس و مشاوره با مشاوران دریا اقدام به اجاره سند برای آزادی زندانی خود کنید.

قیمت اجاره سند برای آزادی زندانی

قیمت سند اجاره ای به توافق طرفین بستگی دارد و مثل دیگر اقلام  و بقیه خدمات، قیمت بازار با توجه به شرایط زمانی و مکانی تعیین کننده قیمت سند اجاره ای برای آزادی متهم یا زندانی است.
اگر قانونگذار در این مقوله وارد میشد و تهیه سند برای آزادی زندانی و متهم بر اساس قوانین و مقررات وضع شده بود،

مانند بسیاری ازکشورهای جهان، این نیاز جامعه را نیز قانونمند می نمود و در صورت لزوم در قیمت گذاری آن دخالت می کرد و مانند امور دیگر حق الزحمه دفاتر مرتبط با این موضوع را نیز قانون مند و طبق تعرفه های مصوب اعلام می نمود تا به نفع زندانیان باشد.

سند اجاره ای برای دادسرا

گروه مشاوره ما در راستای اجاره سند اجاره ای ، تودیع وثیقه برای آزادی و ضمانت زندانی در دادگاه و دادسرا فعالیت میکند.

خانواده هایی که قصد تامین سند برای وثیقه زندانی را دارند با ما تماس بگیرند تا در اسرع وقت و 48 ساعته مراحل تودیع وثیقه و آزادی متهم صورت بگیرد.

برای اطلاع از بهترین و آخرین قیمت سند اجاره ای با مشاورین ما تماس بگیرید و مشکل خود را در مورد اجاره سند با ما درمیان بگذارید تا در اسرع وقت زندانی شما آزاد گردد.

همچنین جهت تسریع در امر پرونده متهم/زندانی وکالت پرونده را نیز به ما بسپارید.

اجلره سند تک برگ

 

سند اجاره ای جهت آزادی زندانی ،سند اجاره ای جهت تعزیرات ،سند اجاره ای برای زندانی مواد مخدر ، اجاره سند برای ممنوع الخروجی ،اجاره سند برای سربازی ،اجاره سند برای زندانی  ،اجاره وثیقه برای آزادی زندانی ،وثیقه برای دادگاه ،وثیقه برای دادسرا ، وثیقه برای مواد مخدر، وثیقه برای مرخصی زندانی ، وثیقه برای تعزیرات ،وثیقه برای بازداشتی ،قیمت وثیقه ،قیمت اجاره سند- سند اجاره ای در تهران و سند اجاره ای برای کرج،وثیقه برای دادگاه تهران و شهرستان ،مشاوران دریا – اجاره وثیقه برای متهم – اجاره سند برای متهم- سند اجاره ای برای زندانی-سند اجاره ای دیوار- سند اجاره ای دیوار تهران- اجاره سند- اجاره وثیقه-سند اجاره ای برای دادسرا- اجاره سند برای تعزیرات- سند اجاره ای برای تعزیرات

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما