مشاوران دریا

تامین انواع سند برای تعزیرات

اجاره سند برای تعزیرات
تخلفات وتعزیرات مربوطه

تعزیرات چیست؟

در کشور جمهوری اسلامی ایران نیز بعد از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و تقریباً از آغاز جنگ تحمیلی بحث تعزیرات حکومتی به معنی اخص کلمه برای جلوگیری از وقوع تخلفات عدیده ای که در زمینه مسایل اقتصادی اعم از کم فروشی ،گرانفروشی ،احتکار و غیره که با توجه به وضعیت بحرانی کشور در آن زمان به وقوع می پیوست پایه ریزی شد.

وظیفه تعزیرات حکومتی چیست؟

بر همین اساس در ابتدای سال 1362 بنا به درخواست نخست وزیر وقت از محضر حضرت امام خمینی (ره) در خصوص اجازه قیمت گذاری کالاها از طرف دولت و نیز مبارزه با گرانفروشی و احتکار در آن زمان توسط دولت کسب تکلیف گردید که با توجه به مصالح کشور و مردم وشرایط آن زمان ،مجوز لازم توسط ایشان به دولت داده شد.

در همین راستا کمیسیون هایی تحت نظارت وزارت کشور به نام کمیسیون های امور تعزیرات حکومتی تشکیل و به کلیه تخلفاتی که به نحوی جنبه اقتصادی داشت رسیدگی می نمود.

در راستای تحکیم بنیان خانواده و بازگشت متهمان به جرایم غیر عمد و غالبا مالی به کانون گرم خانواده در جهت اجاره سند مالکیت و تودیع وثیقه ملکی برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد نظیر تعزیرات برای دادسرا و دادگاه و تعزیرات حکومتی قاچاق کالا و دادیار ناظر زندان جهت مرخصی زندانی زیر نظرکارشناسان مشاوران دریا در خدمت هموطنان عزیز خواهیم بود تا مشکلات تعزیراتی شما را حداکثر طی دو الی سه روز حل کنیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره تغزیرات و تخلفات تعزیرات کلیک کنید یا با گروه مشاوران دریا در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما